Zahradnická fakulta

Přímo v našem fakultním kampusu najdete ukázkové zahrady, rozsáhlou oborovou knihovnu, skleníky subtropických a tropických rostlin, specializované laboratoře, sklepní hospodářství, sortimenty okrasných a užitkových rostlin, sady, vinice a mnohé další. Nacházíme se také v samém srdci areálu UNESCO s nejnavštěvovanější památkou v ČR. Pokud se chcete dozvědět o rostlinách a jejich uplatnění v životě člověka více, je Zahradnická fakulta MENDELU tou nejlepší volbou!

Co nás čeká?

Nejbožštější zážitek na začátek Tvého studia

Start 19., nebo 20.9. 2024

Všechno to vypukne v 9:00 v budově X.

Ráno Tě čeká seznámení se zázemím Tvé fakulty.

Hlavní program

Poté následuje společný oběd v menze a program se spolužáky doprovázený teambuildingovými aktivitami. Během společného programu se podíváš například do důležitých míst jako je aula, knihovna, rektorát nebo třeba univerzitní pivovar i s ochutnávkou. Dále bude následovat prohlídka arboreta a spoustu dalších aktivit. Máš se rozhodně na co těšit!

A co Tě čeká večer?

Celodenní program bude zakončen nezapomenutelnou afterparty s Tvými spolužáky a instruktory ze všech fakult. O zahnání hladu se postarají naši mistři grilu.

A aby sis na to ráno vzpomněl, můžeš se nechat s ostatními vyfotit ve fotokoutku. Pokud si budeš chtít odpočinout od svých tanečních kreací, bude připravena zábava v podobě kvízů.

Jednoduše úžasný den, na který jen tak nezapomeneš - staň se srdcařem ZF a odstartuj s námi svůj vysokoškolský život!

Přesvědč se sám!

Přihlaš se do 13. 9. 2024

Je to easy! Stačí jenom vyplnit přihlašovací formulář a po přihlášení Ti na email zašleme více informací, proto si ho nezapomeň sledovat ;)

Do Prvákovin MENDELU zbývá ještě

Tvá koordinátorka ❤

Chceš nás znát ještě před tím, než to celé vypukne?

Mobirise Website Builder
Julie Kapičková

koordinátorka Prvákovin ZF

© Copyright 2025 Mobirise. All Rights Reserved.

HTML Creator