website maker

Agronomická fakulta

Oslavila nedávno krásné století od svého založení. Na fakultě můžeš studovat celkem 8 bakalářských studijních programů a 18 navazujících studijních oborů. Své si zde najdou studenti se zájmem o rostliny, zvířata, techniku či aplikovanou ekologii. Součástí fakulty je i univerzitní pivovar, který budeme mít možnost v den akce navštívit. Nevyrábíme jen pivo, ale můžeš ochutnat i uzeniny, čerstvé pečivo nebo čokoládu. Prostě každý si tady najde to svoje.

Před dvěma lety byl na fakultě založen studentský spolek Unie studentů Agronomické fakulty, jejíž členové každoročně společně s ostatními fakultními spolky pořádají nejen Prvákoviny.

Co nás čeká?

Nejbožejší zážitek na začátek Tvého studia

Start 16. 9. 2022

Všechno to vypukne hned po Tvých úvodech do studia. Po jejich ukončení si pro Tebe přijdou instruktoři, kteří si Tě spolu s Tvými spolužáky rozdělí do skupin, ve kterých budete během dne absolvovat společný program.

Hlavní program

V dopoledních hodinách Tě budeme provázet po všech zákoutích Tvé fakulty, seznámíš se s jednotlivými ústavy a dozvíš se všechny podstatné informace, které Ti pomohou v prvních dnech na AF.

Poté následuje společný oběd v menze a program se spolužáky doprovázený teambuildingovými aktivitami. Těšit se můžeš na prohlídku univerzitního pivovaru s ochutnávkou piva, návštěvu akademické vinárny, kde proběhne košt vína, ale také na prohlídku arboreta, knihovny a auly. Máš se rozhodně na co těšit!

A co Tě čeká večer?

Celodenní program bude zakončen nezapomenutelnou afterparty s Tvými spolužáky a instruktory ze všech fakult. O zahnání hladu se postarají naši mistři grilu.

A aby sis na to ráno vzpomněl, můžeš se nechat s ostatními vyfotit ve fotokoutku. Pokud si budeš chtít odpočinout od svých tanečních kreací, bude připravena zábava v podobě kvízů.

Jednoduše úžasný den, na který jen tak nezapomeneš.

Přesvědč se sám!

Naplněna kapacita!

Stále se na Prvákoviny můžeš přihlásit jako náhradník a pokud nám do 12. 9. nepříjdou všechny platby, tak Tě budeme kontaktovat s výzvou o zaslání platby

Do Prvákovin MENDELU zbývá ještě

Tvůj Dream Team

Chceš nás znát ještě před tím, než to celé vypukne?

Johana Fabíková

koordinátorka Prvákovin AF

Ema Sitárová

koordinátorka Prvákovin AF

© Copyright 2025 Mobirise. All Rights Reserved.