Agronomická fakulta

Oslavila nedávno 105 let od svého založení. Na fakultě můžeš studovat celkem 17 bakalářských studijních programů a 21 navazujících studijních oborů. Své si zde najdou studenti se zájmem o rostliny, zvířata, vědu a výzkum, techniku či aplikovanou ekologii - a mnoho dalšího! Součástí fakulty je i univerzitní pivovar, rozsáhlé skleníky, chovy zemědělských zvířat a ryb, pekárny a mnoho dalšího - každý si tady může najít to, co ho zajímá a baví!

Před pár lety byl na fakultě založen studentský spolek Unie studentů Agronomické fakulty, jejíž členové každoročně společně s ostatními fakultními spolky pořádají nejen Prvákoviny, ale i mnohé další akce pro studenty MENDELU.

Co nás čeká?

Nejbožštější zážitek na začátek Tvého studia!

Start 19., nebo 20.9. 2024

Všechno to vypukne hned po Tvých úvodech do studia. Po jejich ukončení si pro Tebe přijdou instruktoři, kteří si Tě spolu s Tvými spolužáky rozdělí do skupin, ve kterých budete během dne absolvovat společný program.

Hlavní program

V dopoledních hodinách Tě budeme provázet po všech zákoutích Tvé fakulty, seznámíš se s jednotlivými ústavy a dozvíš se všechny podstatné informace, které Ti pomohou v prvních dnech na AF.

Poté následuje společný oběd v menze a program se spolužáky doprovázený teambuildingovými aktivitami. Těšit se můžeš na prohlídku univerzitního pivovaru s ochutnávkou piva, návštěvu akademické vinárny, kde proběhne košt vína, ale také na prohlídku arboreta, knihovny a auly. Máš se rozhodně na co těšit!

A co Tě čeká večer?

Celodenní program bude zakončen nezapomenutelnou afterparty s Tvými spolužáky a instruktory ze všech fakult. O zahnání hladu se postarají naši mistři grilu.

A aby sis na to ráno vzpomněl, můžeš se nechat s ostatními vyfotit ve fotokoutku. Pokud si budeš chtít odpočinout od svých tanečních kreací, bude připravena zábava v podobě kvízů.

Jednoduše úžasný den, na který jen tak nezapomeneš - tak přijď se spolužáky parádně odstartovat studium na AF!

Přesvědč se sám!

Přihlaš se do 13. 9. 2024

Je to easy! Stačí jenom vyplnit přihlašovací formulář a po přihlášení Ti na email zašleme více informací, proto si ho nezapomeň sledovat ;)

Do Prvákovin MENDELU zbývá ještě

Tvá koordinátorka ❤

Chceš nás znát ještě před tím, než to celé vypukne?

Mobirise Website Builder
Tereza Vorbisová

koordinátorka Prvákovin AF

© Copyright 2025 Mobirise. All Rights Reserved.

Mobirise.com