Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií

Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií, je nejmladší fakulta Mendelovy univerzity, založena byla roku 2008. Přestože je FRRMS velmi mladá, poměrně rychle se rozšiřuje a zájem o ni roste, studiem na této fakultě získáš vědomosti o socioekonomických potřebách firem a regionů, ale i problémech rozvojových zemí. Nemluvě o velkém počtu zahraničních stáží a příležitostí, kdy můžeš studovat v zahraničí, které jsou velkým přínosem pro tvé následné uplatnění. 

Co nás čeká?

Nejbožštější zážitek na začátek Tvého studia

Start 19., nebo 20.9. 2024

Všechno vypukne v ranních hodinách v budově Z.

Dopoledne Tě čeká seznámení se zázemím naší fakulty.

Hlavní program

V dopoledních hodinách Tě budeme provázet po všech zákoutích Tvé fakulty, ukážeme Ti vše podstatné a dozvíš se mnoho důležitých informací, které Ti pomohou v prvních dnech na FRRMS.

Poté následuje společný oběd v menze, seznámení s kampusem univerzity a program se spolužáky doprovázený teambuildingovými aktivitami. Těšit se můžeš na prohlídku univerzitního pivovaru s ochutnávkou piva, košt vína v akademické vinárně, ale také na prohlídku arboreta, knihovny a auly. Máš se rozhodně na co těšit! 

A co Tě čeká večer?

Celodenní program bude zakončen nezapomenutelnou afterparty s Tvými spolužáky a instruktory ze všech fakult, která se bude konat na univerzitní půdě. O zahnání hladu se postarají naši mistři grilu.

A jako hezkou vzpomínku na tenhle start na MENDELU se můžeš nechat s ostatními vyfotit ve fotokoutku. Pokud si budeš chtít odpočinout od svých tanečních kreací, bude připravena zábava v podobě kvízů za super ceny.

Jednoduše úžasný den, na který jen tak nezapomeneš - začni studium u nás hromadou zážitků!

Přesvědč se sám!

Přihlaš se do 13. 9. 2024

Je to easy! Stačí jenom vyplnit přihlašovací formulář a po přihlášení Ti na email zašleme více informací, proto si ho nezapomeň sledovat ;)

Do Prvákovin MENDELU zbývá ještě

Tvůj koordinátor ❤

Chceš nás znát ještě před tím, než to celé vypukne?

Mobirise Website Builder
Martin Puškár

koordinátor Prvákovin FRRMS

© Copyright 2025 Mobirise. All Rights Reserved.

Drag and Drop Website Builder