web maker

Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií

Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií, je nejmladší fakulta Mendelovy univerzity, založena byla roku 2008. Přestože je FRRMS velmi mladá, poměrně rychle se rozšiřuje a zájem o ni roste, studiem na této fakultě získáš vědomosti o socioekonomických potřebách firem a regionů, ale i problémů rozvojových zemí. Nemluvě o velkém počtu zahraničních stáží a příležitostí, kdy můžeš studovat v zahraničí, které jsou velkým přínosem pro tvé následné uplatnění. 

Co nás čeká?

Nejbožejší zážitek na začátek Tvého studia

Start 16. 9. 2022

Všechno vypukne v ranních hodinách v budově Z.

Dopoledne Tě čeká seznámení se zázemím naší fakulty.

Hlavní program

V dopoledních hodinách Tě budeme provázet po všech zákoutích Tvé fakulty, ukážeme Ti vše podstatné a dozvíš se mnoho důležitých informací, které Ti pomohou v prvních dnech na FRRMS.

Poté následuje společný oběd v menze, seznámení s kampusem univerzity a program se spolužáky doprovázený teambuildingovými aktivitami. Těšit se můžeš na prohlídku univerzitního pivovaru s ochutnávkou piva, košt vína v akademické vinárně, ale také na prohlídku arboreta, knihovny a auly. Máš se rozhodně na co těšit! 

A co Tě čeká večer?

Celodenní program bude zakončen nezapomenutelnou afterparty s Tvými spolužáky a instruktory ze všech fakult, která se bude konat na univerzitní půdě. O zahnání hladu se postarají naši mistři grilu.

A jako hezkou vzpomínku na tenhle start na MENDELU se můžeš nechat s ostatními vyfotit ve fotokoutku. Pokud si budeš chtít odpočinout od svých tanečních kreací, bude připravena zábava v podobě kvízů za super ceny.

Jednoduše úžasný den, na který jen tak nezapomeneš.

Přesvědč se sám!

Naplněna kapacita!

Stále se na Prvákoviny můžeš přihlásit jako náhradník a pokud nám do 12. 9. nepříjdou všechny platby, tak Tě budeme kontaktovat s výzvou o zaslání platby

Do Prvákovin MENDELU zbývá ještě

Tvůj Dream Team

Chceš nás znát ještě před tím, než to celé vypukne?

Jakub Janča

koordinátor Prvákovin FRRMS

© Copyright 2025 Mobirise. All Rights Reserved.