website templates

Provozně ekonomická fakulta

Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně se za 62 let svého fungování může pochlubit více než 20 000 úspěšnými absolventy. Aktuálně na PEF MENDELU studuje téměř 3000 studentů v oblastech manažersko-ekonomických a informatických, a to v českém i anglickém jazyce.

PEF MENDELU podporuje i studentské aktivity, proto se v průběhu akademického roku můžeš těšit na spoustu akcí pořádaných Spolkem Studentské unie PEF MENDELU, který spoluorganizuje i tyto Prvákoviny.

Co nás čeká?

Nejbožejší zážitek na začátek Tvého studia

Start 5. / 6. 9. 2022

Všechno to vypukne hned po Tvých úvodech do studia. Po jejich ukončení si pro Tebe přijdou instruktoři, kteří si Tě spolu s Tvými spolužáky rozdělí do skupin, ve kterých budete během dne absolvovat společný program.

Hlavní program

V dopoledních hodinách Tě budeme provázet po všech zákoutích Tvé fakulty, seznámíš se s jednotlivými ústavy a dozvíš se všechny podstatné informace, které Ti pomohou v prvních dnech na PEFce.

Poté následuje společný oběd v menze a program se spolužáky doprovázený teambuildingovými aktivitami. Těšit se můžeš na prohlídku univerzitního pivovaru s ochutnávkou piva, návštěvu akademické vinárny, kde proběhne košt vína, ale také na prohlídku arboreta, knihovny a auly. Máš se rozhodně na co těšit!

A co Tě čeká večer?

Přesuneme se do areálu kolejí JAK, kde nás bude čekat večeře na grilu, chill-out zóna, soutěže a další.

Pro živější z nás bude připravena afterparty v centru města.

Jednoduše úžasný den, na který jen tak nezapomeneš.

Přesvědč se sám!

Přihlašování bylo zastaveno

Je to easy! Stačí jenom vyplnit přihlašovací formulář a po přihlášení Ti na email zašleme více informací, proto si ho nezapomeň sledovat ;)

Do Prvákovin MENDELU zbývá ještě

Tvůj Dream Team

Chceš nás znát ještě před tím, než to celé vypukne?

Adéla Cejnarová

hlavní organizátorka

Ondřej Rolník

koordinátor Prvákovin PEF

Dominika Králiková

koordinátorka Prvákovin PEF

© Copyright 2025 Mobirise. All Rights Reserved.