Provozně ekonomická fakulta

Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně se za 65 let svého fungování může pochlubit více než 20 000 úspěšnými absolventy. Aktuálně na PEF MENDELU studuje téměř 3000 studentů v oblastech manažersko-ekonomických a informatických, a to v českém i anglickém jazyce.

PEF MENDELU podporuje i studentské aktivity, proto se v průběhu akademického roku můžeš těšit na spoustu akcí pořádaných spolkem Studentské Unie PEF MENDELU, který spoluorganizuje i tyto Prvákoviny.

Co nás čeká?

Nejbožštější zážitek na začátek Tvého studia

Start 16. / 17. 9. 2024

Všechno to vypukne hned po Tvých úvodech do studia. Po jejich ukončení si pro Tebe přijdou instruktoři, kteří si Tě spolu s Tvými spolužáky rozdělí do skupin, ve kterých budete během dne absolvovat společný program.

Hlavní program

V dopoledních hodinách Tě budeme provázet po všech zákoutích Tvé fakulty, seznámíš se s jednotlivými ústavy a dozvíš se všechny podstatné informace, které Ti pomohou v prvních dnech na PEFce.

Poté následuje společný oběd v menze a program se spolužáky doprovázený teambuildingovými aktivitami. Těšit se můžeš na prohlídku univerzitního pivovaru s ochutnávkou piva, návštěvu akademické vinárny, kde proběhne košt vína, ale také na prohlídku arboreta, knihovny a auly. Máš se rozhodně na co těšit!

A co Tě čeká večer?

Přesuneme se do areálu kolejí JAK, kde nás bude čekat večeře na grilu, chill-out zóna, soutěže a další.

Pro živější z nás bude připravena afterparty v centru města.

Jednoduše úžasný den, na který jen tak nezapomeneš - začni své studium na PEF nejlépe, jak to jde!

Přesvědč se sám!

Přihlaš se na akci do
9.9. 2024

Je to easy! Stačí jenom vyplnit přihlašovací formulář a po přihlášení Ti na email zašleme více informací, proto si ho nezapomeň sledovat ;)

Do Prvákovin MENDELU zbývá ještě

Tvé koordinátorky ❤

Chceš nás znát ještě před tím, než to celé vypukne?

Mobirise Website Builder
Veronika Fridrichová

koordinátorka Prvákovin PEF

Mobirise Website Builder
Magdaléna Vévodová

koordinátorka Prvákovin PEF

© Copyright 2025 Mobirise. All Rights Reserved.

AI Website Generator