free css templates

Lesnická a dřevařská fakulta

Lesnická a dřevařská fakulta Mendelovy univerzity v Brně patří k hlavním institucím univerzitní výuky, výzkumu, vývoje a expertní činnosti v oblastech lesnictví, krajinářství, arboristiky, lesnické a dřevařské technologie, zpracování a využití dřeva a nábytkářství v České republice. Naše fakulta je součástí Mendelovy univerzity v Brně, jejíž tradice veřejné vysoké školy sahá až do roku 1919. 

Co nás čeká?

Nejbožejší zážitek na začátek Tvého studia

Start 16. 9. 2022

V 9:00 se potkáme v budově B.

Po úvodním slovu a seznámením se s programem, si pro Tebe přijdou instruktoři, kteří si Tě spolu s Tvými spolužáky rozdělí do skupin, ve kterých budete během dne absolvovat společný program.

Hlavní program

V dopoledních hodinách Tě budeme provázet po všech zákoutích Tvé fakulty, seznámíš se s jednotlivými ústavy a dozvíš se všechny podstatné informace, které Ti pomohou v prvních dnech na LDF.

Poté následuje společný oběd v menze a program se spolužáky doprovázený teambuildingovými aktivitami. Těšit se můžeš na prohlídku univerzitního pivovaru s ochutnávkou piva, návštěvu akademické vinárny, kde proběhne košt vína, ale také na prohlídku arboreta, knihovny a auly. Máš se rozhodně na co těšit! 

A co Tě čeká večer?

Celodenní program bude zakončen nezapomenutelnou afterparty s Tvými spolužáky a instruktory ze všech fakult. O zahnání hladu se postarají naši mistři grilu.

A aby sis na to ráno vzpomněl, můžeš se nechat s ostatními vyfotit ve fotokoutku. Pokud si budeš chtít odpočinout od svých tanečních kreací, bude připravena zábava v podobě kvízů.

Přihlas se a pojď si užít jeden z nejlepších dní, které Tě v průběhu studia na LDF čekají!

Naplněná kapacita!

Stále se na Prvákoviny můžeš přihlásit jako náhradník a pokud nám do 12. 9. nepříjdou všechny platby, tak Tě budeme kontaktovat s výzvou o zaslání platby

Do Prvákovin MENDELU zbývá ještě

Tvůj Dream Team

Chceš nás znát ještě před tím, než to celé vypukne?

Alžbeta Hloušková

koordinátorka Prvákovin LDF

© Copyright 2025 Mobirise. All Rights Reserved.