how to make your own website

Institut celoživotního vzdělávání

Naše ICVéčko je mezi ostatními fakultami takovým nováčkem, vznikl v roce 2006, takže letos slaví svoje 16. narozeniny. Zajišťuje výuku v oblast pedagogiky a ekonomicko-technických disciplín. V rámci celoživotního vzdělávání organizuje spoustu odborných, jazykových a zájmových kurzů a seminářů. Pro všechny studenty MENDELU zajišťuje kariérové, studijní a psychologické poradenství.

Teď je u nás nově také studentský spolek, který pro tebe bude během roku organizovat různé akce a je také součástí organizačního týmu Prvákovin. 

Co nás čeká?

Nejbožejší zážitek na začátek Tvého studia

Start 16. 9. 2022

Všechno to začne dopoledne v budově E, kde se od instruktorů dozvíš, co tě všechno během dne bude čekat a na co se můžeš těšit.

Hlavní program

Dopoledne Tě provedeme po institutu, ukážeme Ti všechna jeho zákoutí, aby si věděl, jak to u nás vypadá a kam budeš nejčastěji chodit. Řekneme Ti pár nejdůležitějších informací, které Ti pomohou zvládnout začátek studia na ICVéčku.

Poté následuje společný oběd v menze a program se spolužáky doprovázený teambuildingovými aktivitami. Těšit se můžeš na prohlídku univerzitního pivovaru s ochutnávkou piva, návštěvu akademické vinárny, kde proběhne košt vína, ale také na prohlídku arboreta, knihovny a auly. Máš se rozhodně na co těšit! 

A co Tě čeká večer?

Celodenní program bude zakončen nezapomenutelnou afterparty s Tvými spolužáky a instruktory ze všech fakult. O zahnání hladu se postarají naši mistři grilu.

A aby sis na to ráno vzpomněl, můžeš se nechat s ostatními vyfotit ve fotokoutku. Pokud si budeš chtít odpočinout od svých tanečních kreací, bude připravena zábava v podobě kvízů.

Jednoduše úžasný den, na který jen tak nezapomeneš.

Přesvědč se sám!

Naplněna kapacita

Stále se na Prvákoviny můžeš přihlásit jako náhradník a pokud nám do 12. 9. nepříjdou všechny platby, tak Tě budeme kontaktovat s výzvou o zaslání platby

Do Prvákovin MENDELU zbývá ještě

Tvůj Dream Team

Chceš nás znát ještě před tím, než to celé vypukne?

Hana Schmidtová

koordinátorka Prvákovin ICV                         

© Copyright 2025 Mobirise. All Rights Reserved.