Institut celoživotního vzdělávání

Naše ICVéčko je mezi ostatními fakultami Mendelu nejnovějším článkem. Vzniklo v roce 2006, takže letos oslaví svoji plnoletost!
Můžeš se u nás vzdělávat v oblasti pedagogiky a ekonomicko-technických disciplín. V rámci celoživotního vzdělávání je u nás také organizována spousta odborných, jazykových a zájmových kurzů či seminářů. Pro všechny studenty a zaměstnance Mendelu zajištujeme bezplatné kariérní, studijní a psychologické poradenství.
Máme také svůj studentský klub, který pro Tebe bude během celého roku organizovat nejrůznější akce, jako například teď – Prvákoviny!  

Co nás čeká?

Nejbožštější zážitek na začátek Tvého studia

Start 19., nebo 20.9. 2024

Všechno to začne dopoledne v budově E, kde se od instruktorů dozvíš, co tě všechno během dne bude čekat a na co se můžeš těšit.

Hlavní program

Dopoledne Tě provedeme po institutu, ukážeme Ti všechna jeho zákoutí, aby si věděl, jak to u nás vypadá a kam budeš nejčastěji chodit. Řekneme Ti pár nejdůležitějších informací, které Ti pomohou zvládnout začátek studia na ICVéčku.

Poté následuje společný oběd v menze a program se spolužáky doprovázený teambuildingovými aktivitami. Těšit se můžeš na prohlídku univerzitního pivovaru s ochutnávkou piva, návštěvu akademické vinárny, kde proběhne košt vína, ale také na prohlídku arboreta, knihovny a auly. Máš se rozhodně na co těšit! 

A co Tě čeká večer?

Celodenní program bude zakončen nezapomenutelnou afterparty s Tvými spolužáky a instruktory ze všech fakult. O zahnání hladu se postarají naši mistři grilu.

A aby sis na to ráno vzpomněl, můžeš se nechat s ostatními vyfotit ve fotokoutku. Pokud si budeš chtít odpočinout od svých tanečních kreací, bude připravena zábava v podobě kvízů.

Jednoduše úžasný den, na který jen tak nezapomeneš - přijď se spolužáky zažít skvělý start nové životní etapy!

Přesvědč se sám!

Přihlaš se do 13. 9. 2024

Je to easy! Stačí jenom vyplnit přihlašovací formulář a po přihlášení Ti na email zašleme více informací, proto si ho nezapomeň sledovat ;)

Do Prvákovin MENDELU zbývá ještě

Tvá koordinátorka ❤

Chceš nás znát ještě před tím, než to celé vypukne?

Mobirise Website Builder
Pavla Pokorná

koordinátorka Prvákovin ICV

© Copyright 2025 Mobirise. All Rights Reserved.

Best AI Website Creator